Bezpieczeństwo uczniów na pierwszym miejscu - Nasza szkoła doposażona w odblaskowe chusteczki z logo szkoły

bezpieczenstwouczniowNasza Szkoła została właśnie doposażona w nowy element bezpieczeństwa - specjalne chusteczki, które będą wykorzystywane podczas spacerów, wyjść i wycieczek szkolnych. Chusteczki te są wyjątkowe, ponieważ posiadają napis identyfikujący się z naszą szkołą oraz są odblaskowe, co oznacza, że grupa maszerująca będzie widoczna dla kierowców podczas przemarszu wieczorną porą.Decyzja o zakupie takich chusteczek została podjęta z myślą o bezpieczeństwie uczniów. Podczas dalekich wyjazdów będzie to dodatkowa możliwość identyfikacji uczniów, co jest szczególnie ważne w przypadku zagubienia się któregoś z uczestników wycieczki. Dyrektor szkoły p. Anna Fido dokonała takiego wyboru, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa swoim wychowankom.Nasza szkoła zawsze dbała o bezpieczeństwo swoich uczniów i tym razem również postanowiliśmy zadbać o to w sposób szczególny. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie pozwoli na jeszcze większą ochronę naszych uczniów podczas różnego rodzaju wyjść poza szkolne mury.

M.Gawlik, M.Pikul