Pierwsze elementy planszowego projektu: ALE KOSMOS!

graplanszowaalekosmosNiewielki zespół nauczycieli we współpracy z uczniami i rodzicami w ramach projektu ALE KOSMOS! opracowuje w tym roku szkolnym elementy do planszowej wersji gry związanej z Mikołajem Kopernikiem. Dzisiaj prezentujemy przed Wami elementy wydrukowane przez ucznia Artura Zycha z klasy 8d potrzebne do zagrywania specjalnej lokacji w obrębie gry. To machiny wojenne: miotająca renesansowa zgodna z ideą Leonarda da Vinci oraz również strzelająca bombarda większego kalibru reprezentująca broń palną. Czy ktoś może tutaj odpowie, z którym momentem życia patrona naszej szkoły można połączyć takie akcesoria?