Mikołajki w SP2

mikolajki1 8Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekały nie tylko najmłodsze dzieci, ale cała społeczność SP2. Cóż to była za radość i jakie emocje…Uczniowie na powitanie zaśpiewały swojemu gościowi specjalnie przygotowane piosenki. Po krótkiej rozmowie, nadeszła długo oczekiwana chwila – rozdawanie prezentów. Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały upominki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Kiedy wyjątkowy gość wyruszył w dalszą drogę, uczniowie obiecali pozostać grzecznymi przez cały rok. Rozpakowując swoje paczki znaleźli w nich ciekawe gry planszowe i ulubione słodycze. Wszystkim bardzo podobały się prezenty.

Opiekunowie SU: D.Dyda, E.Kmieć, J.Wajda

Mikołajki w poszczególnych klasach:

8D- galeria

2B- film