Szkolny konkurs ortograficzny

ortografiaW poniedziałek, 21 listopada br. odbył się szkolny konkurs ortograficzny. Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający znajomość zasad ortografii oraz zastosowanie ich w praktyce. W kategorii klas 4 - 6 I miejsce zajęła Hanna Ćwierz (kl. 6a), II miejsce - Natasza Prorok (kl. 4a), III miejsce - Tymon Ćwierz (kl. 4c). W kategorii klas 7 - 8 została przeprowadzona dogrywka, która wyłoniła zwycięzcę - został nim Kamil Morawiec (kl. 8b), II miejsce zajęła Vivienne Maiwald (kl. 8d), na III miejscu ex aequo uplasowali się: Dominik Wajda (kl. 7a), Julia Gądek (kl. 7b), Emilia Lewandowska (kl. 8a), Daria Stefańczyk (kl. 8a), Wiktoria Tobjasz (kl. 8d). Gratulujemy! Dyplomy i nagrody zostaną rozdane na najbliższym apelu wychowawczym.