^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Wychowanie do wartości

Dziennik elektroniczny

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Reprezentanci naszej szkoły z klas III i IV rywalizowali w turnieju o puchar Wójta Gminy Radgoszcz w piłce nożnej

pucharrdgW dniu dzisiejszym reprezentanci naszej szkoły z klas III i IV rywalizowali w turnieju o puchar Wójta Gminy Radgoszcz w piłce nożnej. W pierwszym meczu po bardzo zaciętej walce pokonali drużynę gospodarzy SP Radgoszcz 2:1.
W drugim wygrali z SP Luszowice 12:4. W kolejnym zwyciężyli z SP Zarzecze 15:0. Król sztrzelcow- Piotrowicz Fabian 16 bramek, najlepszy bramkarz- Ryczek Kacper, MVP druzyny- Nguyen Gabriel. GRATULUJEMY

Galeria

T. Łabędź

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.