Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki - znamy wyniki

konkursliteraki2022

Z ogromną radością informujemy, że w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim „Kartka z życzeniami na 10 lecie ZSP w Żelazówce” uczniowie naszej szkoły otrzymali wysokie lokaty. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów 10 lecia powstania ZSP w Żelazówce.Głównymi celami konkursu było kształtowanie wrażliwości, umiejętności plastyczno - literackich dzieci i młodzieży oraz doskonalenie form wypowiedzi pisemnej i plastycznej. Patronat honorowy nad konkursem przyjął Burmistrz Dabrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski. Dyplomy i nagrody ufundowane przez mgr Magdalenę Woynarowską-Piasecką Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Żelazówce oraz mgr Krzysztofa Kaczmarskiego Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej powędrowały do: Nadii Sroczyńskiej z klasy III c - III miejsce (kategoria klas I – III) i Ignacego Świętek z klasa VI a – II miejsce (kategoria klas IV – VIII)
Gratulujemy !!!
M.Gawlik, R.Klimek