^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Blogi klas 1-3

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

policjabwW dniach 9 i 13 czerwca b.r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Pani Ewelina Fiszbain przybliżyła młodzieży klas VI-VIII temat odpowiedzialności karnej nieletnich. Mówiła, za co uczniowie mogą być ukarani i jaka jest granica wieku, kiedy sami ponoszą odpowiedzialność karną za swoje czyny. Dotykowo 13 czerwca Piotr Niemstak mówił o bezpieczeństwie drogowym w czasie wakacji (szczególnie o poruszaniu się hulajnogami).

Galeria

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.