^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Blogi klas 1-3

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Poezji Śpiewanej

konkurspatriotycznyW dniu 22.11.2021r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Poezji Śpiewanej w Centrum Sztuki w Mościcach organizowanym przez Biliotekę Pedagogiczną w Tarnowie. Dzięki uczestnictwie uczniów naszej szkoły otrzymaliśmy dwie planszowe gry. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy występów i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria

K.Banaś, E.Więcek

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.