Szkolny konkurs Karaoke

karaoke21

W ostatnim tygodniu roku szkolnego odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Konkursu Piosenki „KARAOKE”, który cieszy się dużym zainteresowań wśród uczniów klas 1-4. Konkurs ten co roku organizują nauczyciele świetlicy szkolnej. Dzielenie się swoim wokalnym talentem sprawia uczniom dużo radości. Każdy z uczestników ( po jednym z poszczególnej klasy ) zaprezentował wylosowany przez siebie utwór muzyczny, a w repertuarze były znane piosenki i popularne szlagiery. Poziom prezentowanych utworów był niezwykle wysoki. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach- klas I-II , oraz III-IV. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy! Wyniki prezentują się następująco:
Klasy I-II
I miejsce -Zuzanna Grabka kl. I c