Zachęcamy do głosowania na pracę naszych świetlików!

konkurs swietliki

Głosowanie ruszyło i będzie trwać od 19 kwietnia do 14 maja 2021 r. Każda praca konkursowa musi zebrać 100 głosów, aby przejść do kolejnego etapu konkursu. Jedna osoba z jednego adresu IP, w ciągu jednej doby, może zagłosować tylko raz na daną pracę przez naciśnięcie przycisku zagłosuj.
Przy głosowaniu konieczne jest podanie maila i zatwierdzenie głosu na swojej skrzynce mailowej! Adres mailowy podawany jest tylko w celu jednorazowego potwierdzenia oddanego głosu, nie jest on przez nas rejestrowany, ani przechowywany.
Na tropie witamin Warzywa i owoce mają swoje święto. To wskazuje nam, że są ważne, dlatego my świetliki ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej wraz p. Małgorzatą Gawlik poświęcamy im dużo uwagi. Staramy się, aby towarzyszyły nam codziennie. Udział w tym programie rozbudził nasz apetyt. Działamy dalej!!! Warzywa i owoce to “bomby” witaminowe, które możemy spożywać przez cały rok w różnej postaci. Z nimi jest moc!!! My to już Wiemy!!!