Międzynarodowy Dzień Zwierząt

zwierzatdzien

W poniedziałek w świetlicy szkolnej świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Zwierząt, który obchodzony jest 04.10 w dzień wspomnienia w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologii i ekologów. Z tej okazji świetliki opowiadały o tym jaką rolę odgrywają w naszym życiu zwierzęta oraz wzięły udział w konkursie plastycznym, który polegał na narysowaniu portretu swojego zwierzęcia lub swojego wymarzonego zwierzęcia. Najpiękniejsze prace zostały nagrodzone. Zwycięzcami pierwszej grupy zostali Zofia Rogóz, Jakub Walczak i Igor Cieciński natomiast zwycięzcami drugiej grupy zostali Przemysław Biedroński, Magdalena Żurawska oraz Mariusz Szostok.
praktykantka J. Skrzek , M. Gawlik