Drodzy Rodzice oraz Uczniowie

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie,

Informuję, że w dniach od 25.03 do 10.04 w razie pytań oraz wątpliwości, wszyscy nauczyciele wraz z Dyrekcją pozostają do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 15.00. Kontakt jest możliwy przez LIBRUSA, pocztę elektroniczną: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefoniczny - numer telefonu dyrektora 731 752 555.
Oba sekretariaty pracują zdalnie i są dostępne pod numerami: Matejki 731952555, Zaręby 731462555, lub poprzez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor szkoły Anna Fido