^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

Blog matematyczny

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Zacieśnienie więzów współpracy między szkołą, a dąbrowskim oddziałem banku PKO SA BP

W listopadzie delegacja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika wraz z Dyrektorem – panią Anną Fido na czele odwiedziła dąbrowski oddział PKO PB SA. Delegację przyjęła Dyrektor banku, pani Beata Srebro, która w niezwykle ciepły sposób i z niegasnącym uśmiechem na twarzy ugościła przedstawicieli dąbrowskiej dwójki. W bardzo przyjemniej i niemal domowej atmosferze uczniowie mogli poczęstować się świątecznymi piernikami i czekoladowymi monetami i otrzymali kalendarze adwentowe. Spotkanie zostało zaaranżowane w ramach niegasnącej współpracy między naszą szkołą, a bankiem PKO BP SA w Dąbrowie Tarnowskiej. Z obu stron padły zapewnienia o kontynuacji i deklaracje dalszej współpracy, a pani Beata Srebro otrzymała specjalnie na tę okazję przygotowane podziękowanie i imienną statuetkę jako wyraz wdzięczności szkolnej społeczności za okazywane szkole serce i pamięć podczas realizowania różnych przedsięwzięć bankowych oraz innych akcji o charakterze edukacyjnym. Dyrektor Banku, pani Beata Srebro, obdarowała szkołę kalendarzami ściennymi, dużymi zestawami materiałów edukacyjno-oszczędnościowych oraz grami edukacyjnymi i wszystko to przekazała na ręce dyrektora szkoły, pani Annie Fido. Sekretariat na ul. Zaręby zyskał też stałego gościa w postaci Żyrafy Lokatki! My już dzisiaj zapowiadamy wzmożenie akcji oszczędnościowych w naszej szkole, których inauguracją po okresie świątecznym będzie szkolny turniej gier edukacyjnych uczących dzieci oszczędzania i prawidłowego gospodarowania finansami. Nasi matematycy, czyli przede wszystkim p. Justyna Wajda i p. Dariusz Chrabąszcz we współpracy z dotychczasowym opiekunem p. Martą Smolichą jako prowadzący Szkolną Kasę Oszczędnościową ściśle współdziałającej z PKO SA BP zapowiadają działania zakrojone na szeroką skalę! Bo przecież szkoła powinna też wspomagać rozwój dziecka i otwierać szerokie perspektywy na przyszłość kształtując w miarę możliwości jak najwięcej kompetencji kluczowych.

Galeria

 

S.Bator 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.