^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

Blog matematyczny

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Świetlicowe pozdrowienia

„Świetlicowe pozdrowienia” to ogólnopolska akcja, której celem jest wysyłanie pocztówek do świetlic szkolnych w różnych regionach kraju. Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej, zaangażowali się w tą niezwykłą kampanię wypisując pozdrowienia na kartkach pocztowych z Dąbrowy Tarnowskiej. Ponieważ Odblaskowa idea jest dla naszej szkoły wyjątkowo ważna, dlatego kolejny raz wyszliśmy poza małą ojczyznę Dąbrowę Tarnowską i do pocztówek dołączyliśmy „odblaskowe kartki” wykonane przez uczniów naszej szkoły. Odblaskowe pozdrowienia to nie tylko edukacja, to pokazanie, że i MY SAMI mamy wpływ na bezpieczeństwo. Wysłaliśmy ponad 200 kartek odblaskowych. Szkoły odpowiedziały i również przeprowadziły zajęcia dotyczące bezpieczeństwa i bycia odblaskowym. Z otrzymanych kartek stworzyliśmy odblaskową mapę Polski. Ta wymiana pocztówkowa trwa i ciągle napływają nowe odblaskowe pozdrowienia, za które serdecznie dziękujemy.

Galeria

M. Gawlik, M. Panek- Sojka

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.