Powiatowe Zawody w Szachach drużynowych

21 listopada w naszej szkole odbyły się Powiatowe Zawody w Szachach drużynowych. Brało w nich udział 7 szkół z powiatu dąbrowskiego.
Bardzo dobrze spisali się w nich uczniowie naszej szkoły zdobywając wicemistrzostwo powiatu w kat. kl. IV-VI oraz mistrzostwo powiatu w kat. kl. VII-VIII.
Skład wicemistrzów powiatu: Daria Domin 4b, Maciej Jaworski 6a, Dominik Warias 3c, Artur Zych 5d.
Skład mistrzów powiatu: Julia Kądzielawa 8b, Nikodem Głowacz 8a, Michał Kania 8a, Michał Zych 8a.
Mistrzowie powiatu awansowali do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w środę w Myślenicach. Serdecznie gratulujemy oraz życzmy powodzenia na dalszych etapach rywalizacji!