Przygoda z językiem niemieckim w roku szkolnym 2018/2019

Baterie naładowane podczas wakacyjnych wojaży? Wracamy więc do pracy na kółku języka niemieckiego. Od początku września w naszej szkole odbywają się zajęcia z języka niemieckiego dla chętnych uczniów z klas piątych i szóstych. Głównym celem zajęć jest „Spielend Deutsch lernen” czyli nauka języka niemieckiego przez zabawę. Prowadząca zajęcia pani Aleksandra Świerczek chce zmotywować uczniów do nauki poprzez miłą atmosferę na zajęciach, stosowanie techniki komputerowej, wiele gier i zabaw. Będą również piosenki, wierszyki, rymowanki oraz konkursy! Śledźcie naszą zakładkę, już niebawem pojawi się regulamin pierwszego konkursu.
A tak zaczęliśmy...

A.Świerczek