Każdy człowiek, młodszy i starszy, powinien posiadać pasję

18 lutego br. uczniowie kl. Ic, Id, Ie wraz z wychowawcami oraz p.Dyrektor Anną Fido udali się na spotkanie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, aby spotkać się z panią Małgosią Szado-Saładyga, kolekcjonerką lalek Barbie i im podobnych wyeksponowanych w Oddziale dla Dzieci. Uczniowie z ogromnym zaciekawieniem nadstawiały uszu, aby posłuchać opowieści pani Małgosi o jej hobby i wytężali wzrok, aby podziwiać lalki z różnorodnych wydań i krajów.
Podczas spotkania została zaakcentowana konieczność dbania o zabawki i zachęcenia dzieci do posiadania pasji, która nie tylko urozmaica życie, ale uczy dyscypliny, cierpliwości i szacunku do pracy.

J.Wójtowicz