Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Broaden Your Mind”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału
w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Broaden Your Mind”. Test konkursowy obejmuje pracę z tekstem pisanym, ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, funkcje językowe oraz słuchanie ze zrozumieniem. Konkurs przeprowadzony będzie
w dwóch etapach:

1 etap szkolny: 21 maja 2018 r.

2 etap powiatowy: 11 czerwca 2018 r.

Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do nauczycieli uczących języka angielskiego w danej klasie
do dnia 11 maja b.r. W etapie szkolnym zostanie wyłonionych trzech uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w zmaganiach powiatowych. Uczniowie, którzy zdobędą pierwsze pięć miejsc zostaną laureatami konkursu. Wyniki oraz rozdanie nagród nastąpi w dniu finału tj. 11 czerwca 2018. Serdecznie zapraszamy!!!

Bliższe informacje dotyczące konkursu udzielane są u p. Moniki Golonka.

M.Golonka