Zajęcia otwarte dla sześciolatków z Publicznego Przedszkola Nr 2

5 marca 2018 roku gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 2 dzieci z dwóch grup zerówkowych z Przedszkola nr 2. Przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Szkoły Anna Fido. Po powitaniu każda z grup przedszkolnych
w towarzystwie Myszki Mini i Miki udała się do sal lekcyjnych, w których pokazaliśmy, czego możemy nauczyć w naszej szkole na zajęciach obowiązkowych
i pozalekcyjnych.
Na zajęciach z informatyki dzieci tworzyły filmy stworzone metodą poklatkową korzystając z urządzeń IT. Zajęcia poprowadziły: p. Renata Klimek, p. Marzena Rzepka, p. Katarzyna Grabka, p. Anna Krawczyk oraz p. Justyna Wójtowicz-Wajda. Na zajęciach kulinarnych dzieci zaś piekły drożdżowe bajgle oraz ozdabiały czekoladowe muffiny pod czujnym okiem p. Justyny Bieś, p. Danuty Pikul, p. Marty Smolichy oraz p. Małgorzaty Gawlik. Na zakończenie wizyty w naszej szkole każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy upominek- drewniane jojo ze swoim imieniem i logiem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 oraz wypieki wykonane przez przedszkolaków podczas zajęć. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.Miło było nam gościć dzieci wraz z opiekunami. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję, że w przyszłości nasi goście będą korzystać już jako uczniowie naszej szkoły z wielu możliwości rozwoju zainteresowań i uzdolnień jakie oferuje nasza szkoła.

A.Krawczyk