Spotkanie edukacyjne wolontariuszy z sędzią Anną Marią Wesołowską

5 marca 2018r. przedstawiciele Klubu Wolontariusza działającego przy MOPSiWR w Dąbrowie Tarnoskiej -
w tym uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 wzieli udział w indywidualnym spotkaniu wraz
z opiekunem p. Justyna Wajdą z sędzią Anną Marią Wesołowską. Podczas krótkiego, ale bogatego w wiedzę spotkania dzieci mialy możliwośc porozmawiania
z zacnym gościem.

"Świadomość i znajomość prawa to niezwykle ważne kwestie w naszym życiu i należy je wdrażać już od najmłodszych lat” - uważa sędzia Anna Maria Wesołowska, która od dawna uczestniczy w procesie szerzenia świadomości prawnej dzieci i  młodzieży. Uwieńczeniem tej niezwykłej wizyty była możliwość otrzymania autografów dla siebie i bliskich. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy odbyć takie spotkanie.

J.Wójtowicz-Wajda