Integracja klasy 4b

Uczniowie klasy 4b wraz z wychowawcą  podczas ferii udali się do kręgielni Alibi w Dąbrowie Tarnowskiej gdzie wspólnie integrowali się klasowo.  Początkowe rzuty kulą były trudne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli
a gra stała się niezwykle wciągająca, na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu.  Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Czas gry bardzo szybko mijał. Pobyt w kręgielni dostarczył  wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy oraz nauki.

K.Banaś