Bal karnawałowy u Kopernika

W dniu 8 lutego 2018 r. obchodziliśmy Święto Szkoły. Był to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Uczniowie z kl. IV a i IV d pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali krótki program artystyczny. W skrócie przypomnieli historię szkoły oraz sylwetkę patrona - Mikołaja Kopernika. Następnie odbył się bal karnawałowy. Klasy I – III bawiły się w godzinach rannych, natomiast IV – VII i oddziały gimnazjalne po południu. Wszystkim przygrywał zespół muzyczny Rivia. Rodzice uczniów przygotowali smaczny poczęstunek. Nie brakowało pączków oraz chrustu, tradycyjnych słodkości tłustego czwartku. Dyrektor Szkoły wręczyła również uczniom nagrody otrzymane w konkursie profilaktycznym oraz za najładniejsze przebranie Św. Mikołaja.

M.Wódka, J.Bieś