Ogólnopolski konkurs plastyczny „Koty”

Dzieci uczęszczające do świetlic szkolnych w naszej szkole wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Koty”. Jak wiadomo, nasze świetliki mają wiele talentów, z którymi dzielą się chętnie. Konkurs ten świetnie wpisuje się w zadania świetlicy, gdyż 17. 02 świętujemy Światowy Dzień Kota. Cele konkursu była promocja talentu dzieci
i młodzieży, kształtowanie postaw empatycznych, uwrażliwiających na piękno oraz edukacja poprzez promowanie i rozpowszechnianie zainteresowania tymi niezwykłymi zwierzętami, które swą tajemniczą i niezależną naturą zasłużyły na obchody Dnia Kota na świecie. Do konkursu zgłosiliśmy 16 prac. Wyniki zostaną ogłoszone wkrótce. Czekamy z niecierpliwością.

M.Gawlik