Kolejne muzyczne sukcesy

Dnia 18.01.2018 w Dąbrowskim Domu Kultury odbyły się V eliminacje do Międzygminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Organizatorami są: Urząd Gminy w Radgoszczy i Dąbrowski Dom Kultury, prezentacje konkursowe odbywają się pod patronatem honorowym Burmistrza Dąbrowy i Wójta Radgoszczy. Festiwal odbywa się dwustopniowo – eliminacje w obu miejscowościach poprzedzają wielki finał z udziałem laureatów miejsc na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych, wśród solistów i zespołów. Wszyscy wymienieni poniżej uczniowie zostali zakwalifikowani do finału międzygminnego, który odbędzie się 28 stycznia o godz.16:00 w DDK na który serdecznie zapraszamy.

* kategoria zespoły
I miejsce – zespół DO RE MI

* soliści klasy III-IV
II miejsce - Zofia Garncarz