Pieczenie pierników świątecznych w klasie 3e.

Uczniowie klasy 3e z wychowawczynią p. Justyną Wajdą zgodnie z przedświąteczną tradycją piekli pyszne świąteczne pierniczki.
Praca z przygotowaniem wypieków w miłej atmosferze szła sprawnie i bez trudu. Wszystkim podobało się wykrawanie pierniczków przy pomocy foremek
jak i dorosłych – najmilsze wspomnienia świąteczne. Gdy pierniczki były już gotowe dzieci przystąpiły do ich dekorowania kolorowymi lukrowymi polewami, orzechami, rodzynkami i barwnymi posypkami. Pomysłów na najpiękniej udekorowany piernik było tysiące.

Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepyszne.

J.Wójtowicz-Wajda