Pierwszy inauguracyjny wyjazd na narty w ramach Białej Szkoły

W dniach 14-16 grudnia 2017 odbył się pierwszy inauguracyjny wyjazd na narty w ramach Białej Szkoły, organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Uczestnicy pod okiem instruktorów uczyli się jeździć na nartach oraz doskonalili swoje umiejętności. Bardzo nas cieszy również fakt, że uczestnicy, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z nartami, po trzech dniach byli w stanie samodzielnie zjeżdżać ze stoku ! :) Oczywiście nie zabrakło również dobrej zabawy i śmiechu. Cały wyjazd przebiegał w świetnej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży szkolnej oraz opiekunom.
Zapraszamy na kolejny wyjazd tuż po nowym roku.

K.Wajda