Szkolne konkursy na świąteczną kartkę Bożonarodzeniową oraz na ozdobę choinkową rozstrzygnięte!

W ostatnich tygodniach uczniowie naszej Dwójki od czwartych klas w zwyż wraz
z oddziałami gimnazjalnymi w ramach zajęć plastycznych wykonywali kartki głównie
z myślą o konkursie na najładniejszą Bożonarodzeniową kartkę świąteczną. Zwycięskie prace wzięły udział w kolejnym międzyszkolnym etapie, natomiast pozostałe będzie można zakupić na tradycyjnym już kiermaszu świątecznym organizowanym na rynku naszego miasta.

Komisja oceniająca, czyli: paniAnna Piotrowska, pan Sławomir Bator oraz pan Dariusz Chrabąszcz wybierając najlepsze dzieła uczniówbrała pod uwagę nie tylko efekt końcowy, ale przede wszystkim niepowtarzalność danego projektu, pracochłonność, staranność, plastyczność oraz ogólne wrażenia artystyczne. A było co oceniać i przeglądać, ponieważ wszystkich kartek i karteczek można było się doliczyć ponad czterysta! Ale to nie wszystko! Komisja miała też mnóstwo pracy z wybraniem najładniejszej ozdoby choinkowej. Ostatecznie po wielu dyskusjach i przemyśleniach wybrano te ozdoby, co do których całe jury było jednomyślne.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Ozdoby choinkowe
I miejsce – Julia Stępnik kl.4a
II miejsce- Anna Korzec kl.7a, Alicja Kozaczka kl.6a
III miejsce – Paulina Kmieć kl.5b, Anna Kmiecik kl. 5b
Wyróżnienia: Patryk Lustofin kl. 7c, Gabriela Pinas kl. 6b, Wojciech Skrzyniarz kl. 5a.
Kartki świąteczne
I miejsce– Michał Kozaczka kl. 4d i Paulina Niedźwiecka kl.2bg
II miejsce– Szymon Budzyń kl. 4d i Jakub Lewandowski kl. 2bg
III miejsce – Aleksandra Kozicka kl. 2bg i Michał Baca kl. 7b
Wyróżnienia: Ewa Morawiec kl. 2cg, Wiktoria Janik kl.7c, Aleksandra Idzik kl. 2bg, Weronika Mielec
kl. 2ag, Dawid Chrabąszcz kl.7a, Agata Forgiel kl.2bg, Kacper Klimowski kl.3bg.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

S.Bator