Dzień pomarańczowy-podsumowanie

Dnia 29 listopada 2017r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ POMARAŃCZOWY promujący zdrowy sposób odżywiania. Przypomniano o konieczności spożywania warzyw i owoców, najlepiej 5 porcji codziennie, bo daje to organizmowi wiele korzyści. Produkty te bowiem są niskokaloryczne, zawierają mnóstwo witamin, błonnika, przeciwutleniaczy oraz składników mineralnych.
Największą aktywnością w tym dniu wykazały się klasy I a oraz I b (strój) oraz kl.7a, 2ag, 3bg i 3cg (przekazanie artykułów spożywczych). Serdecznie DZIĘKUJEMY Rodzicom, Babciom, Wychowawcom klas oraz naszym Drogim Uczniom, którzy wsparli to działanie.
Ogromne podziękowania dla uczennic kl.2ag bez których pomocy trudno byłoby przeprowadzić tę akcję. Pamiętajmy Trzymać formę jest OK !
SK PCK wraz z opiekunem p. Katarzyną Wójcik.

K.Wójcik