Ekspresowy konkurs profilaktyczny „Bezpieczna Sieć”

Ekspresowy konkurs profilaktyczny „Bezpieczna Sieć”  dotyczący bezpiecznego użytkowania przez uczniów Internetu.
Konkurs jest organizowany przez Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień, realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, partnerem projektu jest Komenda Wojewódzka Policji.
Do wygrania dla uczniów są cenne nagrody rzeczowe:

(3 tablety, 6 czytników e-book, nagrody książkowe).

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać 4 proste kroki:

1. Uczeń wykonuje pracę konkursową pt. „Napisz list do młodszego przyjaciela, który dostał swój pierwszy telefon komórkowy/tablet/komputer, z informacjami o tym, jak bezpiecznie z niego korzystać. Porozmawiaj o tym ze swoim rodzicem lub ulubionym nauczycielem” – (praca powinna być napisana przez ucznia samodzielnie, w języku polskim, odręcznie, w sposób czytelny i zrozumiały, podpisana drukowanymi literami imieniem, nazwiskiem i oznaczeniem klasy (IV, V, VI), objętość: maksymalnie 1 strona A4).
  2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy (rodzic/opiekun prawny lub nauczyciel ucznia).
  3. Wypełnić oświadczenie (rodzica/opiekuna prawnego ucznia).
    Druki formularza zgłoszeniowego i oświadczenia znajdują się w załączniku.
  4. Wysłać pracę, formularz i oświadczenie na adres organizatora konkursu:
    Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
    Ośrodek Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików
    Ul. Jerzmanowskiego 40, 30-836 Kraków,
    w nieprzekraczalnym terminie do 8 grudnia 2017 roku (decyduje data wpływu pracy do siedziby organizatora).

DODATKOWE INFORMACJE I REGULAMIN ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

www.kuratorium.krakow.pl/konkurs-profilaktyczny-bezpieczna-siec/

W.Zych