Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla nauczycielki naszej szkoły

W dniu 15 listopada 2017 roku w Kuratorium Oświaty w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych nauczycielom i pracownikom obsługi szkół i placówek oświatowo – wychowawczych.

Na wniosek Dyrektora Szkoły Pani Anny Fido oraz organu prowadzącego wśród 296 nauczycieli w województwie małopolskim uhonorowano nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły panią Lucynę Wróbel. Została ona odznaczona Medalem Złotym za Długoletnią Służbę, który nadawany jest za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia wręczał Wojewoda Małopolski Pan Józef Gawron wraz z Małopolskim Wicekuratorem Oświaty Panią Haliną Cimer. Wśród zaproszonych gości był Dyrektor Tarnowskiej Delegatury Kuratorium Oświaty Pan Artur Puciłowski.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Nowodworskiego z I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Pani Lucynie Wróbel serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.