Spotkanie rodziców i nauczycieli z panią Ewą Pohorecką

Mając na uwadze dobro uczniów,
a także wspieranie rodziców w ich staraniach o jak najlepsze wychowanie swoich pociech, w naszej szkole zostało zorganizowane, w ramach realizacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej dla rodziców, spotkanie z p. Ewą Pohorecką, która jest psychologiem, mediatorem, dyrektorem specjalistycznej poradni
w Krakowie. Ze względu na swoje wykształcenie i zainteresowania, od wielu lat zajmuje się w
spieraniem rodziców i nauczycieli w prawidłowym rozwoju dzieci i młodzieży.W czasie tego spotkania nawiązała się wzajemna relacja i dialog pomiędzy prowadzącąa słuchaczami, co sprzyjało wzajemnej życzliwości i stwarzało dobrą atmosferę. Pani Ewa bardzo obrazowo i humorystycznie udzielała wskazówek postępowania z dzieckiem, jak je wspierać, pomagać na co zwracać uwagę podczas codziennych obowiązków. Rodzice swoje zadowolenie wyrazili gromkimi brawami i dopytywali się o następne spotkanie z panią Ewą.

R.Jadam-Lechowicz