Wycieczka klasy IVb i IV c

31 października 2017r. grupa uczniów
z kl.IV b i IVc pod opieką p.K.Wojcik,p.K.Banasia i Rodzica-p.M.Światek udała się do Rzeszowa-stolicy woj.podkarpackiego.

i ozdoby.Chłopców szczególnie zaciekawiła kolekcja strojów szlacheckich z XVII w.,ale także broń z I i II wojny światowej,zaś dziewczęta były zachwycone akcesoriami damskiej mody z przełomu XIX i XX wieku,szczególnie torebkami,wachlarzami czy przyborami toaletowymi.

Duże wrażenie zrobiła na nas sala przedstawiająca świat dziecięcej zabawy i nauki.
Następnie udaliśmy się do Teatru Maska, gdzie obejrzeliśmy kolorowy i roztańczony musical Akademia Pana Kleksa.
Był też czas na zwiedzanie miasta.
Powróciliśmy w miłych nastrojach, zadowoleni, że mogliśmy odwiedzić tę ładną miejscowość.

K.Wójcik, K.Banaś