Pomóżmy razem Oliwce Kudła!!!

Oliwcia z Mędrzechowa ma 9 lat. Pod koniec czerwca tego roku zachorowała na guza mózgu.
W Polsce wyczerpały się już możliwości jej dalszego leczenia, a jej jedyną szansą jest leczenie w Londynie. Szpital Harley Street Clinic w Londynie zaproponował metodę leczenia CED, która polega na umieszczeniu
w główce Oliwci czterech cewników, przy pomocy których chemia zostanie skierowane prosto do guza oraz jego okolic. Następnie w odstępach 4-6 tygodniowych Oliwcia przejdzie 8 cykli podawania leków.

Aby tak się stało trzeba zebrać prawie milion złotych do 12 listopada. Rodzina i znajomi dziewczynki apelują o pomoc.

Oliwcia należy do Fundacji Kawałek Nieba. Zorganizowana jest też zbiórka na SIEPOMAGA.pl.

Aby pomóc Oliwii należy dokonać wpłaty przez:

SIEPOMAGA.pl -OLIWIA KUDŁA.

Lub na konto:

Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

Tytułem: “1062 pomoc dla Oliwii Kudły”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Oliwia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: „1062 Help for Oliwia Kudla”