Odblaskowy wieczór z Seniorem

Dnia 25 października 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika odbył się ODBLASKOWY WIECZOREK
Z SENIOREM zorganizowany przez SK PCK, SKB Stopka, Klub Wolontariatu, Koło Gotuj z pasją. Spotkanie zorganizowano w ramach realizacji Małopolskiego Konkursu Odblaskowa szkoła. Tak dla bezpieczeństwa .Miało ono promować noszenie odblasków po zmroku przez osoby starsze. Na uroczystość przybyli przedstawiciele Uniwersytetu III wieku w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z p. Prezes Krystyną Guzik, Babcie i Rodzice naszych uczniów, Państwo Wicedyrektorzy naszej placówki w osobie Dyr. Małgorzaty Wódka oraz Dyr. Krzysztofa Krakowskiego, a także przedstawiciele Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Nauczyciele oraz Uczniowie. Oprawę artystyczną przygotowali P. Kamil Banaś-piosenki w wykonaniu uczniów kl. IV b i V b oraz p. Katarzyna Wójcik - Odblaskowy taniec w wykonaniu przedstawicieli kl. IIag ,IIIag ,IIIbg oraz część narracyjną . Konferansjerami byli Maja Houda z kl. IIIbg i Nikodem Podstawski z kl. IIIcg. Po występie głos zabrali przedstawiciele Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Michał Toczek z kl. IIIbg ,który przedstawił prezentację przygotowaną pod kierunkiem p Wicedyrektora Pawła Mikosa. Następnie przekazano Gościom odblaski pozyskane przez p. Małgorzatę Gawlik oraz ulotki Bezpieczny Senior na drodze wykonane przez p. Wiolettę Zych i p. Katarzynę Liro. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. To także ogromna zasługa Mam uczniów z kl. Va, Vb, IIag, które upiekły słodkie smakołyki oraz nauczycielki naszej szkoły p. Agnieszki Deszcz, która przygotowała wspaniały wystój sali i p. Justyny Wajda, która zadbała o ciepłą herbatkę. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom i osobom, które włączyły się w przygotowanie i przebieg tego wydarzenia.

K.Wójcik