Zakończył się I turnus półkolonii

14 lipca zakończył się I turnus półkolonii „Nasze podróże – małe i duże”. Jak każdy dzień również ten miał swoje hasło przewodnie „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Od rana zabraliśmy się za przygotowanie do wyjazdu do malowanej wsi- Zalipie. Po obiedzie nastąpiło oficjalne zakończenie półkolonii. Wychowawcy p. Małgorzata Gawlik, p. Agnieszka Deszcz oraz p. Magdalena Bobro, która poprowadziła zajęcia z języka angielskiego oraz warsztaty filozoficzne dziękują za współpracę. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najbardziej aktywni drobne upominki. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Kaczmarskiemu, że po raz drugi objął patronat nad tym wielkim przedsięwzięciem.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z I turnusu na stronie

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2

RELACJA I TURNUS

A już od poniedziałku 17 lipca rusza II turnus Półkolonii na który zapraszają wychowawcy:
p. Anna Krawczyk, p. Justyna Wójtowicz-Wajda.

Każdy dzień na bieżąco będzie relacjonowany pod adresem

RELACJA Z II TURNUSU

J.Wójtowicz-Wajda