Szkolny konkurs kulinarny pod hasłem "kartka do książki kucharskiej"

W  maju zakończył się konkurs na kartę do Szkolnej Książki Kucharskiej, który został zorganizowany przez Szkolne Koło Kulinarne "Gotuj z pasją". Wszystko to w ramach innowacji pedagogicznej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV - VI.
Poniżej prezentujemy laureatów pierwszej edycji tego konkursu:

I MIEJSCE - Ernest Fido kl. 6a, Ania Korzec kl. 6a, Szymon Bieś kl. 4a

II MIEJSCE - Marlena Woźniczka kl. 4a , Paulina Reczek kl. 6a

III MIEJSCE - Mateusz Zając kl.5a, Gabrysia Basta kl. 4a, Sebastian Mol kl. 4a

WYRÓŻNIENIE - Kacper Marek kl. 5a, Julia Nowak kl. 5a, Julia Śledź kl. 4a , Maja Łoś kl. 6a
Tym razem, uczniowie wykonywali swoje kulinarne dzieła na papierze. Użyli swojej fantazji i wykonali ciekawe przepisy. Wybrane kartki umieszczone zostaną w Szkolnej Książce Kucharskiej , z której będziemy korzystać na naszych comiesięcznych spotkaniach kulinarnych. Uczestnicy konkursu spisali się naprawdę wspaniale. Wszystkie prace były piękne i kolorowe.

M.Gawlik