Wycieczka klasy 2a i 2c do Parku Miniatur i Rozrywki Sabat Krajno

23 maja wczesnym rankiem uczniowie klasy 2a wraz z rodzicami oraz uczniowie z klasy 2c z wychowawczynią udali się na wycieczkę klasową do Parku Miniatur i Rozrywki Sabat Krajno. Droga choć długa, minęła szybko
i zgodnie odrzekliśmy, że warto było jechać. Wiosenne słoneczko opaliło nam nosy podczas zwiedzania Parku Miniatur, cieszyliśmy się możliwością robienia fantastycznych fotografii, a to była zapowiedź kolejnych atrakcji. Po blisko 2 godzinnym zwiedzaniu udaliśmy się do kina 6D, gdzie oglądaliśmy dwa filmy. Zachwyceni
i oczarowani filmami ruszyliśmy do parku linowego przebyć trasę wybraną przez siebie dostosowaną do swoich możliwości. Pogoda nas rozpieszczała. Po pysznym obiedzie korzystaliśmy do woli z atrakcji jakie oferował park rozrywki: jeździliśmy mini gokartami, żaglówkami, skakaliśmy na trampolinie, bawiliśmy się w dmuchanych zamkach i kulach. Każdy znalazł coś dla siebie. W drodze powrotnej pojechaliśmy do zamku w Chęcinach. Choć drobny deszcz zwilżył nam nosy podczas zwiedzania zamku niczego nie przegapiliśmy, a lekcja historii prowadzona przez pracownika zamku była bardzo ciekawa. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o rycerzach i budowie zamków. To była bardzo udana wycieczka. Zresztą zobaczcie sami.

E.Więcek, A.Lichorobiec