Zielona szkołą Zakopane- dzień czwarty

Czwarty dzień na zielonej szkole przywitał nas bezchmurnym niebem
i doskonałą pogodą na górskie wędrówki. Po śniadaniu
z przewodnikiem tatrzańskim udaliśmy się Doliną Strążyską zwiedzić Wodospad Siklawica. Oczarowani przepięknymi widokami w drodze powrotnej pojechaliśmy wyciągiem na Gubałówkę
i pod Wielką Krokiew kupić pamiątki dla siebie i bliskich. Jednak to nie był koniec atrakcji. Po obiedzie z okazji Dnia Dziecka w niespodziance wszystkie dzieci dostały zaproszenie od kochających pań na lody do Mc Donald's. Uwieńczeniem tego wspaniałego dnia były zabawy sportowe na terenie obiektu i grill. Za odwagę, grzeczność i wytrwałe przemierzanie górskich szlaków każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Dzień Dziecka świętowaliśmy od rana do późnego wieczora.

D.Gubernat-Mikos, J.Wróbel, A. Lichorobiec, J.Wójtowicz