Zielona szkoła Zakopane- dzień drugi

W drugi dzień wyjazdu obudziła nas cudowna pogoda, która pozwoliła podziwiać przepiękne widoki na Tatry z Polany Rusinowej. Kolejną atrakcją było odwiedzenie Sanktuarium Maryjnego na Wiktorówkach, co pozwoliło na chwilę refleksji i modlitwy. Po górskiej wędrówce wróciliśmy na pyszny obiad. Pełni wrażeń podczas wspólnych zabaw na terenie obiektu cieszyliśmy się pogodą do kolacji. Niewielką burzę przetrwaliśmy wspólnie na wieczorze kinowym, który przerwał nam chwilowy brak prądu. Dzień pełen wrażeń i emocji - oczywiście samych pozytywnych zakończyliśmy wspólnymi zabawami. Jak widać przygód było wiele, a przed nami jeszcze 3 dni pełne wrażeń.

D.Gubernat-Mikos, J.Wróbel, A.Lichorobiec, J.Wójtowicz