Wycieczka dziękczynna za dar I Komuni Świętej klasy 2e do Łagiewnik.

W dniu 23.05.2017 r. uczniowie kl. 2e wraz
z  Rodzicami, wychowawcą p. Justyną Wójtowicz oraz księdzem Rafałem Ciecieręgą udali się na dziękczynną pielgrzymkę do Łagiewnik. Po przybyciu na miejsce najpierw odwiedzili Sanktuarium Bożego Miłosierdzia a następnie podziwiali Kraków z sanktuaryjnej wieży  widokowej.

W Sanktuarium odbyła się uroczysta msza św., która była mszą dziękczynną  za dar przyjęcia I Komunii  św.  Po niej uczniowie odwiedzili  kaplicę  św. Faustyny oraz  kaplice  narodowe w dolnym kościele a także Centrum Jana Pawła II. Nie zabrakło także czasu na zakupienie pamiątek dla bliskich.

Tegoroczna Pielgrzymka  do Łagiewnik była dużym przeżyciem i ubogaceniem dla wszystkich jej uczestników. Piękna pogoda i świętość miejsc sprawiły, że chwile te zapisały się w sercach dzieci bardzo mocno.

Bardzo serdecznie dziękujemy księdzu Rafałowi za udział w pielgrzymce i koncelebrowanie mszy św.

wychowawca klasy J.Wójtowicz