Szkolny Klub Bezpieczeństwa "Stopka" wyróżniony

Członkowie SKB "Stopka" z klasy 4 a wzięli udział w ogólnopolskim konkursie kwietniowym ogłoszonym przez Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Konkurs polegał na wymyśleniu i zaprezentowaniu scenariusza akcji lokalnej, której celem była promocja Światowego Tygodnia Bezpieczeństwa Drogowego obchodzonego globalnie w dniach 8-14 maja. Ich praca została wyróżniona.

Tegoroczny Tydzień Bezpieczeństwa poświęcony był prędkości, a dokładnie zwolnieniu i dostosowaniu jej do warunków na drodze. Klubowicze zaproponowali  różne  działania,  które promowały w najbliższym środowisku działania edukacyjne i uświadamiające związane z przestrzeganiem przepisów drogowych dotyczących prędkości.

M.Gawlik