Etap szkolny Konkursu Recytatorskiego inspirowanego życiem i działalnością Kardynała Stefana Wyszyńskiego

W dniach 4–5 maja 2017r. odbyły się szkolne eliminacje do V edycji Konkursu Recytatorskiego inspirowanego życiem i działalnością Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w tym roku przebiega pod hasłem „ Nieść dobro – mieć serce na dłoni”.

Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej pana Krzysztofa Kaczmarskiego oraz biskupa tarnowskiego księdza Andrzeja Jeża.

Jury w składzie: p. Monika Guzik – Skirzyńska, p. Diana Dyda,
p. Marzanna Pikul i p. Anna Krawczyk wyłoniło następujących uczestników z klas I – VI

1. Justyna Rokocz – klasa 2a

2. Julia Osika – klasa 2b

3. Kacper Wąż – klasa 4a

4. Julia Kądzielawa – klasa 5b

Gratulujemy uczniom i życzymy sukcesów na etapie gminnym.

E.Więcek