III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

7 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Kamila Jedynak, Paulina Reczek, Bartosz Michalczyk i Kacper Wąż wzięli udział w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Etap gminny turnieju, zgodnie z regulaminem, składał się z pisemnego testu ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego. Konkurs przeprowadziła Komisja w składzie: Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Marta Chrabąszcz, oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej: Jacek Sąsiadek, Zdzisław Wójtowicz, Marcin Kądzielowa i Anna Witowska. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy.

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski wręczając nagrody i podsumowując rywalizację turniejową złożył podziękowanie uczestnikom i ich opiekunom za udział oraz życzył zwycięzcom godnego reprezentowania naszej gminy w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w naszej szkole już 12 kwietnia 2017 r. o godz. 9:00.

M.Gawlik