Przedstawienie" Kopciuszek" w wykonaniu wolontariuszy z Klubu Wolontariusza przy MOPSiWR

„Nie możemy czynić wielkich rzeczy
-tylko małe, za to z wielką miłością”.
Matka Teresa

Baśniowa postać pięknego i uczynnego Kopciuszka fascynuje dzieci i dorosłych od wielu już pokoleń. Stąd też w miesiącu marcu grupa młodych utalentowanych wolontariuszy z Klubu Wolontariusza działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej, pod kierunkiem pani Justyny Wójtowicz, ukazała swoje umiejętności aktorskie wcielając się w rolę bohaterów słynnej baśni Jana Brzechwy. Młodzi aktorzy w nowoczesnej formie ale bardzo oddającej charakter rzeczywistości, zagrali swoje role w tutejszym Ośrodku, Dziennym Domu Senior-Wigor oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy.
Ukazali, że dobroć, skromność i pracowitość się opłaca, a wrażliwość na krzywdę ludzką, na konieczność właściwego odnoszenia się do osób bliskich jest bardzo ważna.
Gra młodych aktorów, piękne stroje oraz rekwizyty przyciągnęły uwagę widzów, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali nasz spektakl.
Wszystkie ze spotkań zakończyły się gromkimi brawami.

J.Wójtowicz