Klasy drugie w gabiniecie stomatologicznym Unident

Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!" Uczniowie klas drugich doskonale o tym wiedzą. Wiedzą także, jak ważne są wizyty u stomatologa. Dlatego też 16 i 24 marca wybraliśmy się z wizytą do gabinetu stomatologicznego "UNIDENT.
Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o ząbki, by były zawsze piękne i zdrowe.
Odtąd już nikt nie obawia się wizyty u dentysty, gdyż kojarzy się nam z miłymi stomatologami i wesołą atmosferą.
Wyrazy uznania i serdeczne podziękowania uczniowie oraz nauczyciele kierują paniom asystentkom stomatologicznym: Paulinie Samel oraz Małgorzacie Predocie.

Wychowawcy klas drugich