Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież zapobiega pożarom”

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły Paulina Reczek z klasy VI a, Michał Zych z klasy V a, Kacper Wąż z klasy IV a wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się 13 marca 2017 roku w budynku Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczniowie pod opieką p. Małgorzaty Gawlik w końcowej klasyfikacji zajęli: czwarte i piąte miejsce. Konkurs przeprowadziła Komisja powołana przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej w składzie: Marian Gajda – Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Dąbrowa Tarnowska, Krzysztof Orwat – Kierownik Ref. PKI Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Jacek Sąsiadek – Inspektor Referatu SAO Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej asp. Marcin Misiaszek    – Przedstawiciel Komendy Powiatowej PSPoż. w Dąbrowie Tarnowskiej.

Brawo!

M.Gawlik