Eliminacje szkolne klas IV – VI do Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Znalezione obrazy dla zapytania brd

W naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wzięło w nich udział 21 uczniów z kl. IV – VI. Uczestnicy rozwiązywali test składający się 35 pytań z wiedzy o ruchu drogowym. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się: Zuzanna Minor – kl. VI b, Paulina Reczek – VI a, Gabriela Morawiec – kl. V b natomiast wśród chłopców najlepsi to: Bartłomiej Michalczyk – kl. VI b, Kacper Wąż – kl. IV a, Michał Zych – kl. V a. Zuzanna, Paulina, Bartłomiej i Kacper będą reprezentować szkołę w eliminacjach gminnych. Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie. Eliminacje przeprowadziły p. Małgorzata Wódka i p. Małgorzata Gawlik.

M. Wódka