Wyjazd integracyjny na lodowisko klasy 2e

Uczniowie klasy 2e razem z rodzicami i wychowawcą p. Justyną Wójtowicz propagują różne formy spędzania czasu wolnego. Jedną z nich w okresie zimy jest doskonalenie lub nauka umiejętności jazdy na łyżwach. W niedzielne popołudnie 5 marca br. ponad 50 osobowa grupa wyjechała do Dębicy na lodowisko. Uczniowie, którzy jeżdżą na rolkach nie mieli żadnych problemów z techniką jazdy na łyżwach. Ci, którzy byli po raz pierwszy na łyżwach również zachwycili się nową dyscypliną sportową. Milenka Kwapniewska w swojej pracy domowej po przyjeździe napisała, że najbardziej podobała się jej jazda rodziców, którzy „walczyli jak lwy, a padali jak muchy”. Dzieci przebywały pod czujną opieką. Wszyscy dobrze bawili się na lodowej tafli, wyczyniając różne akrobacje zespołowo i indywidualnie. W świetnych humorach i jeszcze bardziej zintegrowani wróciliśmy do domu.

J.Wójtowicz