I Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny- etap szkolny

W dniu 19 stycznia 2017r. SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI W TARNOWIE wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 1 przeprowadziło etap szkolny  I Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego. Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego tego konkursu zakwalifikowało się 8 uczniów naszej szkoły. O udział w finale będzie walczyć dwóch uczniów klas czwartych: Kacper Wąż i Szymon Bieś, trzech uczniów klas piątych: Kacper Marek, Julia Lamch i Nikodem Merchut oraz trzech uczniów klas szóstych: Miłosz Fido, Anna Korzec i Paulina Reczek. W czwartek 23.02. od godz.10:00 w Szkole Podstawowej nr 1 odbędą się zmagania matematycznych umysłów.  Trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Katarzyna Liro - doradca metodyczny Samorządowego Centrum Edukacji w Tarnowie oraz nauczyciele matematyki.