Zespół "Rozśpiewani"

Szkolny zespół "Rozśpiewani" w obszernym 16-sto osobowym składzie miał okazję zaprezentować się w XII edycji Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w kategorii "Zespoły" zajmując III miejsce, a jednocześnie mobilizując się na do następnych konkursów zapowiadają, że teraz będzie jeszcze lepiej. Zespół wystąpił w składzie z żywym akompaniamentem co zasługuje na wielkie osiągnięcie i pochwałę dla wszystkich wykonawców.
Mikołaj Łabuz- perkusja
Sylwester Warias - gitara basowa
Michał Lis - gitara elektro-akustyczna
Anna Walus - keyboard
Julia Kądzielawa - keyboard
Magdalena Sołtys - saksofon altowy
trzy główne wokale tworzyły: Aleksandra Wąż, Gabriela Mol, Julia Kądzielawa.
Towarzyszył im również 7 osobowy chórek dziewczyn z kl. VIb, który wspomagał w refrenach.
Zespół przygotował p.Kamil Banaś. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć.

K.Banaś